Beyond Enemy Lines 2

Beyond Enemy Lines 2

/ 5.

2008 – Dün sabah saat 06:00’da Büyük Kafkasya’nın güneyinde bulunan Abhazya özerk bölgesi ile iletişim kaybedildi. Ele geçirilen radyo konuşmalarında yoğun bir askeri hareketlilikten bahsedildi. Hala hasarın ne boyutta olduğunu ve işgalci güçlerin kökenini bilmiyoruz.

İstihbarat şuanda bir durum raporu sağlayamıyor. Bölgedeki tüm uydular devre dışı ve uyduları yeniden yönlendirmek biraz zaman alacak. O zamana kadar körüz.

Ve biz burada devreye giriyoruz: yerdeki gözümüz sen olacaksın! Düşman hattının ötesinde düşman hareketliliğini gözlemle ve içlerine sızıp kaos ve karmaşaya yol aç!

Ne yapman gerektiğini biliyorsun! Kargaşa ve karışıklık yaratırken düşmanı araştıracak, tespit edecek ve yok edeceksin. Yeteneğin ve taktiksel kararların önemli olduğu bu acımasız, şiddetli deneyimde geniş ve çizgisel olmayan görevlerde düşmanlarınızla çarpışın!

Her durum için doğru araç gerece ihtiyacın var. Beyond Enemy Lines 2’de, 20’den fazla farklı silahı, 9 benzersiz eklentiyle özelleştirebilirsin. Saniyeler içinde Saldırı Tüfeği’ni değiştirerek bir Keskin Nişancı Tüfeği’ne çevirebilirsin! Bunu kendi yararına kullan ve her durumu lehine çevir. Bir düşman gücünü uzaktan indirmen mi gerekiyor? Bir susturucu ve dürbün takarak onu uzaktan indir. Sayıca azsın ve bir düşman asker bölüğü senin konumuna mı yaklaşıyor? Hafif makineli tüfeğini namlualtı lazeriyle özelleştir ve daha yüksek bir yere doğru çekilirken düşman güçlerini bastır.

Beyond Enemy Lines 2 geniş ve çizgisel olmayan çevrelerde şiddetli bir deneyim sunar. Sıkı ormanlardan, klostrofobik yeraltı sığınak tesislerinde yakın dövüş mücadelelerine. Her göreve kendine ait bir stratejiyle yaklaşmakta özgürsün.

Kendi yolunu seçmekte tamamen özgürsün – Ateşlenen silahlar veya sessiz suikastçi – senin seçimin!

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64bit)

İşlemci: Intel Core i5-2500K CPU

RAM: 6 GB RAM

Ekran Kartı: Geforce GTX 770 or AMD Radeon R9 290

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit)

İşlemci: Intel Core i7 4790k CPU

RAM: 12 GB RAM

Ekran Kartı: Geforce GTX 1070 or AMD Radeon R9 590

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 50 GB kullanılabilir alan

İndirme Seçenekleri

Beyond_Enemy_Lines_2-HOODLUM 38 17.31GB
Beyond_Enemy_Lines_2-HOODLUM
38 17.31GB

Önerilen Torrentler