Burden

Burden

/ 5.

Burden: En sevdiğim gizemli kıyamet sonrası evrenlere dayanarak, Oyun Yükü sizi keşfedilmemiş ve keşfedilmemiş, tehlikeli ve heyecan dolu dolu bu dünyalardan birinin tam ortasına götürecek. 

Burden‘de, yaşayan her gün sadece herhangi bir sonuca yol açabilecek bir macera değil, aynı zamanda kaderi zorluyorsunuz. Her şeyle yüzleşeceksin – kendini avla zenginleştirmek ve gizemli eserleri bulmaktan, bu ezici dünyada senin varlığını zorlaştıracak yaşam boyu süren travmalara kadar. 

Ters RPG sistemini göreceksiniz. Hastalık edinir, bunlara alışmaya çalışırsınız ve bu kusurlarla nasıl hayatta kalacağınızı öğrenin. Zayıf kemikler veya mesane, kan basıncı veya solunum zorluğu. Meydanını seç.

Su kuyusu olan tek kişi sensin. Tabanı kaybederseniz,Burden  hayatta kalmak birçok kez daha zor hale gelir. Su varsa, o zaman ihtiyaç duyanlar olacak. Birisi ticaret yapacak, ama birisi zorla talep etmeyecek. Davetsiz misafirlerden kendinizi korumak için duvarlar ve tuzaklar kurun ve onları bir dinamitle havaya uçura bileceğinizi unutmayın. 

Gerçekler zalimdir ve Yük’te başka hiçbir şeye benzemezsiniz. Üssünde oturmak istemiyor musun? Maceraları ara. Hiçbir yere gitmek istemiyor musun? Maceralar seni bulacak. Oyun, herhangi bir oyun stilinin oyun etkinlikleriyle ödüllendirileceği şekilde inşa edilmiştir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

EN AZ:

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5 gen 2 or better
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 550 Ti or better
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

İndirme Seçenekleri

Burden [SKIDROW] 66 3.52GB
Burden [SKIDROW]
66 3.52GB

Önerilen Torrentler