Frostpunk

Frostpunk

/ 5.

Frostpunk, ilk toplumsal hayatta kalma oyunudur. Dünyada ayakta kalan son şehrin yöneticisi olarak amacın, hem şehir sakinlerini hem de altyapıyı idare etmek olacak.

*KENDİ KANUNLARINIZI KOYUN
Gelişen toplumunuzun varoluşunu düzene sokacak kanunlar koyun. Günlük çalışma saatlerini, sağlık sigortalarını, dağıtılan erzak miktarlarını ve günlük yaşamın hayati öneme sahip diğer yönlerini düzenleyin. Onlara umut verin ve onları memnun edin – Halkınızın karnını tok tutmak ve onları korumak gibi en temel ihtiyaçları temin etmek ne kadar önemliyse, halkınızın moralini yüksek tutmak da o kadar önemli.

*TOPLUMUNUZU ŞEKİLLENDİRİN
Bir dönüm noktasına ulaşırsanız, halkınızın gideceği yolu belirlemek konusunda asla tereddüt etmeyin. İnsanlarınızı demir yumrukla mı, yoksa onlara merhamet gösterip inanç aşılayarak mı yöneteceksiniz? İsterseniz uç noktalarda gezin, isterseniz aralarında bir denge kurmaya çalışın ama şunu aklınızdan çıkarmayın: geri dönüş yok.

*SEÇENEKLERİNİZİ ÖLÇÜP TARTIN
Verdiğiniz bazı kararlar gözünüze önemsiz görünecek – başı sıkışmış bir şehir sakinin kaderine hükmetmek veya yeni doğmuş bir fraksiyonun talepleriyle ilgilenmek gibi. Ancak yaptığınız ufak tefek şeyler bir araya geldiklerinde hiç beklenmedik sonuçlar doğurabilir. Halkınız size inanıp güveniyor ama sadakatlerinin de bir sınırı var elbette. Liderlik omuzlarınızda bir yük olabilir.

*YENİ TEKNOLOJİLER GELİŞTİRİN
Hayatta kalmak ilerleme gerektirir. Mevcut durumlar karşısında eyleme geçin ancak uzun vadede olacakları da gözden kaçırmayıp kalkınma ve teknolojik ilerlemelere yatırım yapın. Kendi enerji ihtiyacını kendi karşılayan otomatlar, hava araçları ve diğer teknik mucizeler ile destekli çok gelişmiş bir altyapıyı sağlamak zor olabilir ancak bunu başarmak mümkün. Her şey yönetim ve liderlik becerilerinize bakıyor.

*DONMUŞ TOPRAKLARI KEŞFEDİN
Birincil önceliğiniz New London (Yeni Londra) olacak ancak dünyada kendi şehrinizin sınırları içinde bulunanlardan çok daha fazlası var. Keşif gezilerine çıkmak riskli olacaktır ama bu risk size beraberinde önemli istihbaratlar, kıymetli erzaklar getirebilir, halkınızın nüfusunu büyütebilir. Dışarıdaki bazı insanların kaderi sadece ve sadece sizin elinizde yatıyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 64-bit

İşlemci: 3.2 GHz Dual Core Processor

RAM: 4 GB RAM

Ekran Kartı: (2 GB) NVIDIA GeForce GTX 660, Radeon R7 370 veya eş değerleri

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 8 GB kullanılabilir alan

İndirme Seçenekleri

Frostpunk.v1.3.3-I_KnoW 25 7.12GB
Frostpunk.v1.3.3-I_KnoW
25 7.12GB

Önerilen Torrentler