Valkyria Chronicles 4

Valkyria Chronicles 4

/ 5.

Valkyria Chronicles 4: Valkyria Chronicles 4, orijinal Valkyria Chronicles ile aynı zaman diliminde gerçekleşir, ancak Federasyon Kadrosu E’ye odaklanan tamamen yeni bir hikaye ile gerçekleşir. Komutan Claude Wallace ve çocukluk arkadaşları umutsuz bir savaşta savaşmaya başladılar, ancak kemik ürpertici kar fırtınası, imparatorluk askerlerinin dalgaları ve Valkyria’nın tanrısal güçleri onlarla zafer arasında duruyor. 

Özellikler

Savaş Zamanında Bir Çığlık Çağı Hikayesi 
Kararlı, genç Komutan Claude Wallace, mühendisi / ağır silahları aşan Riley Miller, ateşli başlı Darcsen Raz, buz gibi soğuk as keskin nişancı Kai Schulen ve daha pek çok şeyin emrini al. Birlikte, savaşın acı dolu gerçekliklerini deneyimleyecekler – fakat Squad E’nin arkadaşlıklarının bağları donmuş savaş alanından kurtulacak mı? 

Yeni Nesil “” BLiTZ “” Savaş Sistemi
Kısmi genel gider sırası tabanlı strateji, yarı RPG ve yarı zamanlı gerçek zamanlı 3. kişi atıcı, “BLiTZ” savaş sistemi alana geri döner. Yeni özellikler arasında Grenadier adı verilen patlayıcı yeni bir sınıf, sayısız saldırı / savunma savaş gemisi destek seçeneği, bir birimin ölümden önce “Son Durma” eylemi yapma şansı ve daha fazlası var. Ayrıca, daha büyük haritalarda daha önce hiç olmadığı kadar büyük birimlerle emperyalist tehditle savaşın. 

CANVAS Estetiği 
Serinin imzalı elle çizilmiş görsel tarzı, en yeni nesil için geri döndü ve elden geçirildi. Suluboya kompozisyonlarından esinlenen CANVAS Grafik Motoru, renkli duygularla dolu etkileyici bir dünya yaratmak için gerçekliğin ve hayal gücünün görsel unsurlarını harmanlıyor. Squad E’nin yolculuğunu interaktif bir tablo gibi izleyin!


Valkyria Chronicles serisinin orijinal bestecisi ve sayısız diğer duygusal destanların ünlü bestecisi olan Hitoshi Sakimoto, oyun için kapsamlı bir orkestra puanı sağlamak için geri döndü. 

PC 
4K çözünürlükleri, özelleştirilebilir klavye ve fare kontrolleri, hatta ultra geniş ekran desteği için optimize edilmiştir . Ayrıca başarıları ve Steam işlem kartlarını da içerir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

EN AZ:

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3 6100 veya eşdeğeri AMD
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 650Ti 2GB
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 36 GB kullanılabilir alan

İndirme Seçenekleri

Valkyria Chronicles 4 [CODEX] 48 31.77GB
Valkyria Chronicles 4 [CODEX]
48 31.77GB

Önerilen Torrentler